0

Doğum Günümdü, Kaçırdınız Biçızlar!

Açılın efendim, 28 doldu. 1 sene sonra Kanada için “genç” kategorisinden çıkacağım. Acil yapmam gereken şeyler var, en azından bir şirket batırmam lazım. Neyse o başka konu. Plan yok Rocky! Plan yok! ( Ah hayatı dakika dakika planlı olanlar ya da en azından 5 yıl ve 10 yıl sonra nerede olacağına dair sorulan insan kaynakları sorularına eksiksiz cevap verebilenler için ne kadar da sinir bozucu bir adamım kim bilir :D)

Bu yıl Facebook hesabım kapalı olduğu için elime çok fazla telefon almadan bu güzide günü geride bıraktım. (Eğer bu yazıyı okuyup kutlayacaksan sorun yok beybi, seni kutsuyor ve affediyorum. Ben de çoğunuzun doğum gününü hatırlatıcılarla kutladım, hatta şimdi Facebook kapalı olduğu için çoğunuzu boş geçtim. Bunun için kusura bakmayın ben de bakmıyorum.

Her yerden bilgi akan bir dünyada bir insanın doğum gününü hatırlamak, kutlamak pek kolay bir şey değil biliyorum. Güzel bir jest ama asla zorunluluk olmamalı. Bu yüzden insanlar birbirine darılmamalı, çiçekler, böcekler, sevinç içinde sarılıp, koklaşalım boş verin 😊 Saçım erken dökülmeye başladı, yaşlandım geyiği de yapamıyorum amkSpor!

Yine de beni telefonunun takvime kaydeden ya da mega hafıza ile hatırlayan arkadaşlar oldu. Onların da gözlerinden öpüyorum. Ayrıca bir de Seda insanı var, bana hediye olarak 3 ağaç diktirmiş. Ona ayrıca bir cümle yazmam lazımdı. Ağaç, çevre, kısaca Dünya hassas noktam. (Vegan olun g.tler, plastik poşet almayın lan!) (4 yıl önce Antep’te, Diyarbakır’da lan ben böyle et yemedim AMEKEEE diyen adamdan inciler)

Bir de 28 Haziran İzmit’in kurtuluşu, pişmaniye kokan yanaklarınızdan öpüyorum hemşerilerim. Ama yalan yok İzmit’i hiç sevmedim, sevmeyeceğim. Ben Eskişehirliyim gülüm ya. Ben orada adam oldum 😊

Eskiden olsa unutulduğum için katliam çıkarır, her yere “doğum günüm biçızzlaaar kutlayın” diye ilan ederdim. Şimdi ise sakince günümü geçirmek ve diğer günlerden ayırt etmemek hoşuma gidiyor. İnsanlar olgunlaşıyor ve fikirleri değişiyor demek ki! Aldım biramı, biraz müzik, zaten en yakın dostum, onun süpersonik muhteşem karısı, elimizde büyüyen kardeşi, kimlikler Türk ama kafalar orji Kanadalı best arkadaşlarım yanımda, bu konuda hep şanslıyım, hep zenginim. Para hayalleri hep kurarım, hiçbir bok yapmadan hesabıma para yatsa da zengin olsam derim ama valla bak en büyük zenginlik çevrendeki insanlar. Bunlar seni rezil de eder zengin de. Benimkiler ikisini de yapmıyor ama iyi ki varlar :D

Eof çok yazdım yine. Kanada Geyikleri için video kurgulayacağım daha! An’lık bildirimim bu kadar. Hadi bunu okuyan herkesin doğum günü her yıl, aynı size özel tarihinizde kutlu olsun. Evren, unuttun derseniz bu yazı kanıttır. Siz ölene kadar kutladım!

Not: Rica ediyorum doğum günümde kötü bir olay olmasın, sevdiğim kimse ölmesin. Bu şekilde rezerve etmeyin lan doğum günümü. Efkardan içirmeyin adama! Ayırca Teoman’a kızgınım. “Bir bar taburesinde babamın öldüğü yaştayım” derken niye spesifik bir sayı vermedi. Babam 50 yaşında öldü, şarkıyı tam hissetmem için hala çok vaktim var. Peh!

Neyse hadi Bye ;)

Telefon hafızasında sahip olduğum tek doğum günü fotoğrafım bu lan. Ne biçim 28 yıl geçirmişim shdajdsada

184 views

evrenbaser

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir