0

Memur Jay #FotoHikaye

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Toronto’da Onur Yürüyüşü renkli, eğlenceli ve coşku doluydu. Herkes özenle hazırlanmış, kıyafetlerini seçmiş, makyajını yapmış, yürüyüş için içindeki tüm renkleri üstüne de uyarlamıştı. Çalışmak zorunda olanlar bile

Read more
0

İngilizce Bar Sohbetleri

Hava eksi 5 dereceydi fakat rüzgar elmacık kemiklerini sızlatacak kadar sertti. Hiç düşünmeden kendini cadde üzerinde bulunan küçük bara attı. İçerisi reklam panoları ve duvardaki televizyonların ışıklarıyla aydınlanıyordu. Barda oturan iki kişi dışında da müşteri yoktu etrafta. Onların gözü de ekrandaki hokey maçındaydı. Dün gece oynanan maçın tekrarını izliyor olmalıydılar.

Continue Reading

69 views

0

ABD’de Sıradan Bir Sabah

Senatör Josh Edward, perdenin arasından sızan güneş ışığı yüzünden uykusundan uyandı. Birçok işle uğraşılması gereken yeni bir gün diye geçirdi içinden yatakta doğrulmuş otururken. Yatağın başındaki komedinin üzerinden uzanarak iş adamı Harold Greg’in hediyesi 50 bin dolarlık saatini aldı ve koluna geçirdi. Duş alacak ve daha sonra güvenli evden ayrılıp, meclise doğru yola çıkacaktı.

Continue Reading

12 views