0

Ofis Koltuğu mu Yoksa Boya Fırçası Mı?

1-e-x9tddplg92exoa6jh3hg

Toronto şehir merkezine çok da uzak olmayan bir oto tamircisindeyiz. “Polat Auto Service” Servisin sahibi Özgür Polat’ın oturacak, konuşacak iki dakikası yok çünkü çok yoğun. Bizde Murat abinin Audi’sinin yağını değiştirmek için oradayız. Toronto’da yaşayan birçok Türk ve Kanadalılar da kendisini tercih ediyor çünkü işinde gayet iyi ve bunu herkes biliyor.

Continue Reading

19 views

0

Uygunsuz Gerçekler

“Başımızı derde sokan kötü gelişmelerin kaynağında bilmediğimiz şeyler değil, başımıza asla gelmeyeceğinden emin olduklarımız vardır.”

— Mark Twain

1993–2001 yılları arasında ABD Başkan Yardımcılığı yapan Al Gore, 2000 yılında ABD’nin en dandik başkanlarından olan Geroge Bush ile başkanlık yarışına girdi. Kafasında ABD’yi yönetmekten öte, dünyayı farklı bir konuda değiştirmek vardı. Hatta kurtarmak. Bu onun için acil bir konuydu ve başta ABD olmak üzere dünyanın harekete geçmesi gerekiyordu. Bu konu Küresel Isınmaydı!

Uygunsuz Gerçek Belgesel Afişi

Continue Reading

10 views

0

Westworld Yeni Efsane Olur Mu?

westworld ile ilgili görsel sonucuSanal gerçekliğin tam içindesin. Burası Vahşi Batı! Tarihe uygun kıyafetlerin, belinde silahın hatta altında atın. Senin için yazılmış birçok senaryo mevcut ve istediğini seç. İstersen kasabanın şerifi ile suçlu aramaya çık, çatışmalara gir. İstersen kumar oyna, barda iç ve bir fahişe ile birlikte ol. İstersen suçlu ol ve etrafta dehşet saç. Continue Reading

80 views

0

Kanada’da Bir Pazar Günü: Algonquin

Yepyeni bir kültürün içinde yaşamaya başladığımdan beri zihnimi değiştirmeye, temizlemeye ve buraya uyumlu hale getirmeye çalışıyorum. Kanadalı olmayı başarmış biri nasıl yaşar, nasıl düşünür, bakış açısı nedir empati kurma çabası içindeyim. Fakat dün anladım ki bu yolda daha çok ekmek yemem lazım.algonquin park ile ilgili görsel sonucu

Continue Reading

147 views

1

Yapmadıklarından Pişman Olma Listesi

Geç kaldığımı düşündüğüm o listeye başlama zamanı geldi.

Öyle “ölmeden önce yapılacaklar listesi” demeyelim de buna “yapmadıklarından pişman olma listesi” diyelim. Çünkü insanlar genelde yaptıklarından değil de yapmadıklarından daha çok pişman oluyorlar. Onlardan biri olmayacağıma çok önceden kendime söz verdim. Şimdi biraz daha hızlanma zamanı. Haydi başlayalım. Yaptıklarımı hiç yazmayacağım. 26 yaşındayım ve bugünden itibaren yapmak istediklerime yer vereceğim. Aklıma geldikçe, hatta her gün listeye en az bir madde de eklemek lazım tabii.

Yapmadıklarından Pişman Olma Listesi4jdilsiz_turkiye_haritasi_sil

Continue Reading

535 views